Výhody ready made s.r.o.

Späť na články Pridaný: 20.07.2014 Kategória: Zobrazený: 1071x

Počuli ste už niekedy o ready made s.r.o. ? Je to jedna z možností, ako môžete začať podnikať prakticky okamžite a ušetríte množstvo času, ktorý je nevyhnutný pre založenie novej spoločnosti. V nasledujúcich riadkoch sa vám pokúsime priblížiť, čo je to ready made s.r.o. a aké výhody vám môže poskytnúť.

Čo je ready made s.r.o.

Ready made s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným ako každá iná. Bola však založená len za jedným účelom, a to účelom jej budúceho predaja novému klientovi. Táto spoločnosť je v skutočnosti nečinná, pretože od doby jej vzniku až po dobu jej predaja nevykonáva žiadnu činnosť, a tak nemá ani žiadne záväzky či pohľadávky.

Keď si chcete kúpiť ready made s.r.o., dokumenty môžu byť upravené podľa vašich požiadaviek, môžete si zmeniť názov a sídlo spoločnosti a nemusíte na to čakať dlhú dobu, ktorá je potrebná pri zakladaní novej s.r.o. Môžete tak začať podnikať prakticky okamžite. 

Výhody kúpy ready made s.r.o.

  • začnite podnikať ihneď – s ready made s.r.o. môžete podnikať už do niekoľko hodín od jej kúpy. Je to preto, že konateľom spoločnosti sa stávate dňom Vášho vymenovanie do funkcie rozhodnutím jediného spoločníka spoločnosti a nie až zápisom tejto zmeny do obchodného registra. Tento zápis ma len deklaratórny, t.j. potvrdzujúci účinok.  Nemusíte tak čakať kým sa zmeny prejavia v obchodnom registri a konáte v deň podpisu listín.
  • šetríte čas – založenie novej spoločnosti je veľmi zdĺhavé a kým vám bude pridelené IČO a DIČ, s ready made s.r.o. už môžete dávno podnikať,
  • spoločnosť nevykonáva žiadnu činnosť – je bez záväzkov a pohľadávok,
  • je už registrovaná v obchodnom registri,
  • spoločnosť má pridelené identifikačné číslo organizácie (IČO),
  • spoločnosť má pridelené daňové identifikačné číslo (DIČ),
  • ready made má splatené základné imanie – nemusíte vkladať základné imanie na účet v banke, čo je zo zákona potrebné spraviť pred zápisom spoločnosti do obchodného registru,

Nevýhodou sú len vyššie počiatočné náklady oproti tým, ktoré sú potrebné pri založení novej s.r.o.

Ready made s.r.o. si môžete zakúpiť aj u nás. Prejdite pre bližšie informácie na stránku ready made.

Naposledy upravený: -
close
close